“Війна на Україні”?! Кислиця влаштував рознос: в ООН такого не чекали. Жорстко відповів!

Новини

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця різко відповів генсеку ООН Антоніу Гутеррішу на пропагандистський вираз “на Україні”, який використали в офіційному зверненні.

Про це заявив Кислиця в Twitter.

Сьогодні ООН опублікувала офіційне новорічне звернення генерального секретаря, в якому він наголошував про мир. Проте у титрах до ролика використали фразу “війна на Україні”, яку часто поширюють російські пропагандисти.

Кислиця розкритикував секретаріат ООН за помилку.

“Тож давайте ж – перейдемо від слів до справи – наберіться сміливості в секретаріаті ООН використовувати правильні “слова”: не “війна на Україні”, а війна проти України, агресія РФ проти України, а не конфлікт з інопланетянами. Почніть із себе! А далі все піде”, – написав він.

Нагадаємо, раніше Сергій Кислиця висміяв постпреда Росії при ООН Василя Небензю за те, що він втік з зали під час виступу українського представника.

“Небензя виступив і сказав, що в нього немає сил читати мої твіти і слухати мої виступи і звалив з Радбезу ООН. Ну що сказати?” Відступати так відступати! Залишили Херсон, залишіть і Радбез, Небензя!”, – написав він.

Раніше перед початком виступу Кислиці постпред РФ Небензя заявив, що повідомлення про постачання Іраном безпілотників є фейком. Він виступив проти розслідування ООН. Він також поширив у РБ ООН листа про ситуацію навколо Каховської ГЕС.

Водночас Кислиця попросив вибачення перед колегами дипломатами, що їм доводиться слухати представника Росії.

“Я радий тому, що місяці, не роки наших зусиль прибрати Росію з Ради безпеки приносять свої плоди, принаймні сьогодні посол покинув зараз раду, але настане день, коли Росії не буде взагалі в Раді безпеки”, – сказав Кислиця