“Війна скоро закінчиться, переговорів з РФ не буде”: Резніков заінтригував прогнозом про швидку перемогу

Новини

Війна в Україні може завершитися уже цього року. При цьому наша держава не піде на мирні переговори з країною-агресоркою Росією. Про це заявив міністр оборони України Олексій Резніков в інтерв’ю “НВ”, передають Патріоти України.

Він відкинув можливість підписання мирних договорів з Росією і нагадав про слова президента України Володимира Зеленського, який раніше наголосив, що не сідатиме за стіл переговорів з російським диктатором Володимиром Путіним.

“По-друге, український народ на це не піде, якщо ви почитаєте всі останні соціологічні дослідження, то всі за перемогу, за звільнення наших територій, ніхто не домовлятиметься… Третє – парламент України відображає думку народу. Тому всі наші партнери повинні розуміти: ми не будемо йти на компроміси”, – наголосив Резніков.

За його словами, командування готове сісти за стіл переговорів з РФ лише за умови, що російські окупаційні війська будуть повністю виведені з території України і дві держави узгодять репарації та контрибуції, які повинна буде виплатити Росія Українській державі.

“Так що нічого не зміниться за будь-яких обставин. Позиція президента, народу, позиція партнерів, моя особиста позиція – ми всі збігаємось, зради не буде”, – наголосив міністр оборони України. За словами Резнікова, він впевнений, що війна скоро закінчиться, вона може завершитися уже цього року. “Особисто я вірю цього року як у рік перемоги”, – сказав він.