“Війна забирає найкращих”: під Бахмутом загинув батько двох дітей та велоатлет Костянтин Денека

Новини

Україна знову зазнала трагічної втрати в битвах за Бахмут Донецької області. 9 квітня на Берковецькому цвинтарі у Києві рідні та друзі проводжають в останню путь українського захисника, батька двох дітей та атлета Федерації велосипедного спорту Костянтина Денеку.

Про це повідомила подруга бійця Олександра Погоріла на Facebook. Його запам’ятали як чудову людину, яка негайно стала на захист рідної країни, коли на неї віроломно напала Росія.obozrevatel.com

“Проклята війна забирає найкращих. Але серед нас житимуть його діти – синові Кості зараз 13 років, доньці Єлизаветі 3 роки… Мої співчуття побратимам та родичам”, – написала дівчина в епітафії.

''Війна забирає найкращих'': під Бахмутом загинув батько двох дітей та велоатлет Костянтин Денека

Костянтин Денека був членом команди Leader Citroen Team, у складі якої вигравав десятки всеукраїнських змагань із велоспорту. Навіть під час нетривалих звільнень боєць не нехтував улюбленою справою та відвідував двоколісні змагання. Торік у вересні він приїхав до Бучі, щоб підтримати учасників велопробігу з нагоди Дня міста.

''Війна забирає найкращих'': під Бахмутом загинув батько двох дітей та велоатлет Костянтин Денека

Смерті українських захисників ніколи не стануть повсякденною статистикою. Це завжди біль, смуток та вічна пам’ять, подяка та низький уклін за майбутнє українських поколінь.