“Війна закінчиться, коли Путіну перестануть платити”: Чичваркін розповів, хто фінансує російську агресію. Відео

Новини

Російська економіка продовжує поповнюватися за рахунок інших країн, які купують нафту, газ, корисні копалини та дорогоцінні метали. Поки подібна практика не припиниться, війна в Україні продовжуватиметься.

Про це розповів російський бізнесмен та дисидент Євген Чичваркін в інтерв’ю шеф-редактору OBOZREVATEL Оресту Сохару у спецпроєкті “Орестократія”. Мільйонер, який сам із 24 лютого надає значну допомогу українському народу, пояснив, що війна завершиться лише в одному випадку

“Коли Путіну перестануть платити. Путіну фінансують війну всім світом Індія, Китай, досі якісь три копійки продовжує платити Велика Британії за газ… Туди йдуть газ, нафта, діаманти, відповідно паладій, золото, сталь, вугілля з великими дисконтами, нафта з дисконтами. Все одно за це йде валюта, валюта в Росію”, – зазначив Чичваркін.

Він подякував країнам Заходу, які системно допомагають Україні у війні проти загарбників, але нагадав, що без їхнього внеску боєздатність РФ уже давно б упала. У такій поведінці європейських країн немає жодного злого наміру, просто ринкова економіка домінує у розвинутих країнах.

“Вигідно, це принцип необхідності в чистому вигляді, ніякого наміру, це просто вигідно”, – резюмував бізнесмен, який проживає та працює в Лондоні.

OBOZREVATEL