Війська рф готуються перекидати з Білорусі, названо кількість

Новини

Нелегітимний президент Олександр Лукашенко надав територію Білорусі для розміщення російських військ. Там вони проводять тренування і чекають на наказ зверху. Нещодавно стало відомо, що солдати росії звідти готуються перекинути в Україну.

Військовий експерт, полковник запасу ЗСУ, льотчик-інструктор Роман Світан в ефірі для “24 Каналу” розповів, скільки їх буде і чи несуть вони загрозу для захисників України. politeka.net

За даними ДПСУ, надалі до бойових дій на Донбасі планують залучити 2 тисячі російських військових, яких виведуть з Білорусі. Тим часом у підрозділах білоруської армії, яка знаходиться на прикордонних територіях до України, нічого не змінилося.

“Десь два-три місяці тому в Білорусі готували 10-12 тисяч російських солдатів. З них залишилося лише 4 тисячі. Це приблизно бригада і кілька батальйонів. Зараз у районі фронту ми знищуємо по 500 людей на день. Тут 4 тисячі людей. “Навіть, якщо всі вони будуть перекинуті на фронт, то ЗСУ на їх знищення знадобиться тиждень. Тобто це тижнева робота з відмінування військ росії”, – зазначив Роман Світан .

Полковник запасу ЗСУ також додав, що ці 2 тисячі військ росії не несуть небезпеки для українських захисників.

“Критично ця кількість вояк не може нічого зробити на фронті. Тим більше 2 тисячі, це три-чотири дні і їх немає”, – підсумував Роман Світан.