Військкоми на “швидкій”: що відомо про новий скандал із ТЦК в Одесі

Новини

На скандальний інцидент уже відреагували і у військових.

Представники ТЦК “розсікають” вулицями Одеси на кареті швидкої допомоги та нав’язують свої “медичні” послуги українським чоловікам. Під “гарячу” руку представників ТЦК потрапляють і жінки. У військових уже відреагували на скандальний інцидент.

Про все це – в ексклюзиві TSN.UA.

Військкоми на “швидкій”

Не встигла Одеса оговтатися від одного мобілізаційного скандалу, як її “накрив” інший. До Мережі потрапило відео, як представники ТЦК намагаються мобілізувати чоловіка та заштовхують його до автомобіля швидкої медичної допомоги. Так-так, вам не здалося. Військкоми на “швидкій”. Щось новеньке. Цікаво, це у них брак службових автомобілів чи вони вирішили, що спецагенти, і це їхня так звана робота під прикриттям? Запитань багато… Аби ще хтось на них відповідав.

А ще більше запитань – до поведінки представників ТЦК. Це не вперше, коли військкоми, на жаль, дозволяють собі застосовувати силу не за призначенням. Під “гарячу” руку потрапляють не лише чоловіки.

Реакція військових

На скандальний інцидент уже відреагували і у військових. Наталя Гуменюк, начальниця центру стратегічних комунікацій Оперативно-стратегічного угруповання військ “Одеса” заявила, що ця справа перебуває на контролі відповідних структур.

“Призначена перевірка, Наразі не можу давати жодних коментарів, поки ми не перевіримо ці факти. Розбираються відповідні структури, військова служба правопорядку зокрема”, – сказала вона.

500 тисяч мобілізованих

Не тішать новини і про кількість військовозобов’язаних, яких можуть мобілізувати. Бо якщо саме в такий спосіб відбуватимуться ці процеси, то навряд чи назбирають 500 тисяч людей.

Реакція Данілова

Своєю чергою секретар РНБО Олексій Данілов прокоментував слова президента Володимира Зеленського про те, що Генштаб хоче мобілізувати на війну ще 450-500 тисяч українців. В ефірі телемарафону він наголосив, що питання мобілізації порушувалося на чотирьох останніх засіданнях Ставки, адже вона необхідна.

За його словами, президент під час пресконференції 19 грудня озвучив саме бачення Генштабу щодо того, якою мобілізація має бути в майбутньому. Та остаточне рішення повинен ухвалити парламент.

“Непроста дискусія. Цифри, які називаються, вони дійсно потрібні, на задум наших військових, для нашої безпеки. Але йдеться не про ситуацію сьогодні на сьогодні, а про те, що за певний період часу, ймовірно, можемо очікувати, що нам потрібно буде залучати певну кількість громадян для захисту нашої країни”.