“Військова перемога України – головна умова для переговорів із РФ”, – Столтенберг

Новини

Генсек НАТО наголосив, що участь України у переговорах з РФ без перемоги на полі бою не зможе забезпечити досягнення міцного миру.

У зв’язку з цим військова підтримка Києва є ключовим завданням для країн Заходу. З такою заявою виступив генсек НАТО Єнс Столтенберг.

“Більшість воєн завершуються переговорами. Однак те, що сторони обговорюють за столом переговорів, має пряму залежність від того, що відбувається на полі бою. Саме тому найкращим способом, що підвищує шанси на мирне рішення, є надання підтримки Україні”, – наголосив генсек. виступі перед представниками МЗС країн НАТО.

Підтримка НАТО буде забезпечена Україні протягом необхідного часу. У союзників немає намірів відступати.

Путін позбавляє українців тепла та світла. Напередодні зими це жахливо. Для Європи та світу це також створює важкі часи, оскільки відзначається зростання цін.

Однак Столтенберг зазначив, що якщо зараз дозволити Путіну здобути перемогу, то ціна цього рішення буде дуже високою і платити її доведеться ще довгі роки.

“Якщо Путін та інші авторитарні режими побачать, що сили і терор дають результат, то вони знову і знову будуть її застосовувати, прагнучи досягнення своїх цілей. Світ стане небезпечним”, – заявив генсек.