Військового не пустили до ресторану: політика закладу може бути продиктована колишнім власником з рф

Події

Інше непорозуміння полягає в тому, що ресторан регулярно приймає скандальновідомого нардепа та ресторатора Миколу Тищенка, який часто з’являється там у одязі, що не відповідає дресс-коду.

Після конфлікту в устоличному ресторані японської кухні, адміністрація закладу відмовила впускати військовослужбовця, який наперед забронював стіл. Відзначається, що причиною відмови став дрес-код, якому військовослужбовець не відповідав. Відео та подробиці конфлікту опублікував волонтер та товариш військового Денис Кошельник.

Чинний військовослужбовець проходив реабілітацію у Києві після травм, які отримав під час бойових дій. Після закінчення лікування і перед поверненням на фронт він із товаришем вирішив зайти до ресторану японської кухні, який знаходиться на Арсенальній. Вони пішли в таке пафосне місце, тому що чоловік багато місяців провів на реабілітації і саме в той день його виписали нарешті. Тому друзі захотіли відсвяткувати цю подію в ресторані.

Коли вони зайшли до закладу, то на вході їм сказали, що військовослужбовець не може зайти, бо не відповідає дрес-коду, хоча він не був у військовій формі.

Спроби аргументувати ситуацію тим, що війна триває в країні і слід ставитися з повагою до військових, виявилися марними, оскільки ресторан посилався на власні правиле. Інше непорозуміння полягає в тому, що ресторан регулярно приймає скандальновідомого нардепа та ресторатора Миколу Тищенка, який часто з’являється там у одязі, що не відповідає дресс-коду.

Волонтер Денис Кошельник вважає таке ставлення до військового “упередженим” і припускає, що політика закладу може бути продиктована колишнім власником Олександром Орловим з росії.

“Коротше, цей ресторанчик поплутав трохи у своєму ставленні до військових і думаю, що було б чудово їм згадати, що в країні війна. Дивно, що так швидко забули”, — написав Денис Кошельник.