Військовий експерт розповів, як буде йти війна найближчим часом

Новини

Військовий експерт Олександр Мусієнко заявив, що сьогодні у нас не має бути жодної паніки щодо ракетних атак чи ескалації на Сході, оскільки ЗСУ теж готуються.

Про це він розповів у програмі «Воєнний кабінет» .

За словами експерта, російсько-українська війна буде вирішуватися тільки на полі бою, а що буде далі – це вже питання до того, як вирішиться ситуація. Водночас наша перемога, переконаний він, однозначна, але шлях ще не простий.

«У нас не має бути зараз нагнітань і паніки, що будуть ракетні атаки. Ми насичуємося засобами протиповітряної оборони, будемо відбивати. Наші військові будуть діяти так, як діяли завжди. Це ж не вперше, на жаль, ми у такому стані. Будуть атаки на Сході і наступальні дії, так, вони можуть там інтенсифікуватися, є ризики можливих нових напрямків, це теж може відбуватися, але ця ситуація не є фатальна і критична, вона складна», – пояснює Олександр Мусієнко.

Зараз же, констатує він, потрібно робити те, що і роблять наші військові: відбивають атаки, вибудовують оборону. Окрім цього, додає експерт, потрібно консолідувати світову підтримку для того, щоби надавали зброю, а перемовин у найближчій перспективі не видно, їх просто не може бути, сторони на різних позиціях.