Військовий пояснив, на що ще спроможна російська армія: “От зараз вони вивели…”

Новини

Військовослужбовець ЗСУ, фахівець з питань БПЛА, екс-нардеп Ігор Луценко в інтерв’ю ТСН розповів, чи спроможна російська так звана “друга армія світу” на щось більше, ніж те, що ми вже бачимо зараз. politeka.net

“Я персонально думаю, що ні. Я думаю, що можливе лише, скажімо так, кількісне збільшення так званих чомубіків і такі самі практики їх застосування, тобто для розмінування мінних наших загороджень масово там кидають їх на якійсь паршивій бронетехніці, пішки і так далі. Тобто ця війна, звісно, буде ставати набагато гірше для росіян в тому плані, що вони чимдалі будуть нести більш серйозні втрати”, — заявив Ігор Луценко.

Але, як зазначив експерт, навіть попри наявність у нас озброєння, навчених військовослужбовців і, що найголовніше, боєприпасів, все одно, на жаль є великі шанси, що українські захисники можуть бути відтиснені від тих міст, які росіяни для себе виберуть як “арени своїх наступних перемог”.

“От зараз вони вивели Бахмут і вони за ціною не стоять, і кладуть там, і кладуть людей, змушуючи нас класти людей, змушуючи нас теж виснажуватися. Тобто це буде продовжуватися, аж поки у когось із двох бійців — України чи росії — не закінчується ресурс”, — наголосив військовослужбовець.