Виробник Bayraktar може допомогти Україні боротися з дронами-камікадзе: що запланували

Події

Безпілотники Bayraktar TB2 та Akıncı можуть отримати додаткове обладнання – ракети класу “повітря – повітря”. Вони мають допомогти у протидії дронам-камікадзе (таким, як іранські Shahed, які Росія застосовує на війні в Україні).

Наразі модифіковані БПЛА на стадії випробувань. Про це Deutsche Presse-Agentur заявив гендиректор турецької компанії Baykar Халук Байрактар.

“Незабаром у наших Bayraktar TB2 і Akıncı будуть ракети “повітря – повітря”. Не тільки для ураження безпілотників, але й іншої ворожої повітряної техніки“, – цитує Байрактара видання Daily Sabah.

На безпілотники виробництва Baykar буде встановлено зенітні ракети Sungur турецького виробника Roketsan. Контракт між підприємствами щодо їх використання був підписаний цього тижня.

Генеральний директор Roketsan Мурат Ікінчі високо оцінює можливості своїх ракет, заявляючи, що вони можуть “змінити правила гри”. Sungur, за його словами, відмінно справляються з цілями, що рухаються, такими як ворожі вертольоти та БПЛА.

Якщо Bayraktar TB2 і Akıncı зможуть ефективно збивати дрони-камікадзе, це стане дешевшим рішенням, ніж використання винищувачів для цих цілей.

OBOZREVATEL