Візит до стоматолога закінчився трагедією у Хмельницькому: без мами залишився 3-річний син

Новини

Після видалення “зубів мудрості” дівчина впала в кому, передає “vsim.ua”.

Видалення зубів 29-річній жінці робили під загальним наркозом. Процедура мала тривати близько півтори години, але все затяглося. Чоловікові загиблої – Михайлу зателефонували з клініки та повідомили, що пацієнтка має пригнічення дихання. Чоловіка запросили, щоби вирішити, що робити далі.

У клініці Михайло побачив дружину непритомну, вона не дихала.

“Перше в мене питання було, чому дружину не підключили до апарату штучної вентиляції. У них не було ні ларингоскопа, ні трубки ларингоскопічної. На пальці у Оксани був тільки пульсоксиметр і підключений тонометр. Інше питання – чому вони не викликали “швидку” коли це все сталося. А лише тоді, коли я приїхав”, – розповів Михайло.

швидка допомога, лікарі

Швидка забрала жінку до обласного серцево-судинного центру, де у неї діагностували кому ІІІ ступеня – це найглибша кома, яка може бути.

У комі Оксана була більше місяця. 2 лютого Оксана померла. Без матері лишився трирічний син.

У Хмельницькому районному управлінні поліції поінформували, що за цим фактом порушено кримінальне провадження за частиною 2 статті 140 Кримінального кодексу (Неналежне виконання професійних обов’язків медичним чи фармацевтичним працівником). Наразі тривають слідчі дії.