Влад Яма з “Танців зі зірками”, який втік у США, приголомшив новим фото: “Згоден, дивно…”

Новини

Влад Яма з “Танців зі зірками”, який втік у США, поділився новим фото та здивував українців.

Влад Яма з “Танців зі зірками”, який втік у США, вирішив поділитись несподіваним фото. Зірка опублікувала нові кадри у своєму Інстаграмі, де ділиться з фанатами багатьом цікавим.

Влад Яма

“Згоден, дивно робити фото чужих чоловічих ніг)”, – написав Влад Яма і поділився знімком, на якому, мабуть, хотів показати чуже татуювання.

Варто зазначити, Влад Яма – успішний український танцюрист. Зірка відразу після початку повномасштабного вторгнення виїхав із сином та дружиною до США. Як відзначив сам артист, йому вдалося легально перетнути кордон до всіх заборон, хоча деякі колеги сумнівалися у цьому. Не забуває Влад Яма і про Інстаграм, де вирішив розповісти про свою любов до бігу.

влад яма, скрін

“Чи любите ви бігати так, як це люблю я? Ще зі шкільних років я любив біг. Спочатку хотілося пробігти швидше за однокласників 30 метрів, потім 60, 100… У старших класах зрозумів, що спринт – не моя фішка (ноги занадто довгі) ☺️), а ось середні дистанції – саме воно, там, де потрібно мати холодний розум: не поспішати на початку (не «гнати» зі старту, як робить більшість), ніжно прискоритися в другій половині і потерпіти до фінішу. -му класі я виграв шкільні змагання на 1000 метрів, потрапив до шкільної збірної”, – написав артист.