“Владу Ямі я б лuце набuв просто так, по-чоловlчому”, – Кротевич

Новини

Начальник штабу , який повернувся з російського полону, майор Богдан Кротевич (позивний Тавр) в інтерв’ю, яке 24 серпня опублікували на YouTube-каналі “Розмова”, прокоментував таємний виїзд українського хореографа Влада Ями за кордон, передають Патріоти України.

“Люди, які перетнули кордон незаконно… Не знаю, як я буду реагувати. Мене не так бісить, що вони поїхали, мене бісить, що вони колись повернуться.

Мене просто це виводить із себе. І вони повернуться! І мене просто тригерить те, що вони, скоріш за все, не понесуть ніколи ніякого покарання. Мене це бісить. Знову ж таки, питання справедливості. І вони ще – дехто – дозволяють собі викладати відео з вечірок. Як той же Влад Яма десь там свої вініли крутить. От йому би я лице набив просто так, по-чоловічому”, – заявив Кротевич.

Він зазначив, що водночас нормально ставиться до того, що українці під час повномасштабної війни влаштовують вечірки й відпочивають у закладах. За словами Кротевича, головне не знімати свій відпочинок на відео, щоб потім викладати його в мережу.