Власник клубу незадоволений повістками для футболістів: ми вкладаємо кошти, а минає пів року і гравців забрали

Новини

Власник футбольного клубу “Кудрівка” (Чернігівська область), який виступає у Другій лізі чемпіонату України, Роман Солодаренко розповів про зустріч клубів ПФЛ із новим президентом УАФ Андрієм Шевченком, на якому обговорювалося питання мобілізації футболістів. Солодаренко зізнався, що це одна з тих проблем, що існувала між УАФ та ПФЛ.

“Те, що футболісти весь час на колесах, весь час у русі, збори, тренувальний процес. А переміщення призводять до отримання повісток. На жаль, ця проблема не вирішувалася. Я до кінця так і не зрозумів, хто наклав табу. Це дуже проблематично. Тому що футболісти – це люди, які сьогодні працюють і переміщаються різними регіонами. А це тепер ускладнилося. І як з цим бути далі – мені складно сказати”, – цитує Солодаренко Tribuna.

Власник клубу незадоволений повістками для футболістів: ми вкладаємо кошти, а минає пів року і гравців забрали

Власник “Кудрівки” пропонує залишити бронювання на період воєнного стану хоча б для тих гравців, які мають професійні контракти.

“Ми вкладаємо кошти у тренувальні процеси і все інше – минає пів року, і футболістів забрали. Що далі? Ми ж граємо також не просто заради власного задоволення, а для вболівальників, для перемог, для вирішення турнірних завдань, для підняття по лігах. Але як можемо вирішувати завдання, якщо ми не матимемо ким вирішувати ці питання” – зізнається Солодаренко.