“Внаслідок обставин, що унеможливлюють виконання нею обов’язків”: На сайті ВР зʼявилася постанова про відкликання Безуглої з посади заступниці голови Комітету нацбезпеки

Новини

У Верховній Раді зареєстрували постанову про відкликання нардепки Мар’яни Безуглої (Слуга народу) з посади заступниці голови Комітету ВР з питань нацбезпеки, оборони та розвідки. Відповідна постанова з’явилась на сайті Верховної Ради у суботу, 6 січня. Документ подали представники комітету нацбезпеки, інформують Патріоти України.

Як пише нардеп Ярослав Железняк (Голос), далі ця постанова має бути розглянута Комітетом з питань Регламенту, який, найімовірніше, скаже, що Верховна Рада має вирішити це питання на голосуванні.

Якщо нардепи проголосують за цю постанову 226 і більше голосами — Безуглу буде звільнено з посади заступниці голови комітету. Железняк припускає, що ця постанова може бути винесена на голосування 10−12 січня. При цьому Безугла залишиться членкинею Комітету.

Железняк також звернув увагу, що текст постанови один в один збігається з постановою, якою з посади голови комітету зі свободи слова був звільнений проросійський нардеп Нестор Шуфрич, який зараз перебуває у СІЗО через підозру у держзраді.

«Відкликати Безуглу Мар’яну Володимирівну з посади заступника голови Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки внаслідок обставин, що унеможливлюють виконання нею своїх обов’язків», — йдеться у тексті.

Які саме обставини «унеможливлюють виконання нею своїх обов’язків», зазначає Железняк, у постанові не вказано.