Водій маршрутки довів до сліз захисника, розгорається скандал: “Хочуть, щоб вибачився”

Новини

На Рівненщини водій маршрутки довів до сліз військового.

Військовий зайшов у салон маршрутки з двома пакетами в руках та рюкзаком на спині.

Захисник зернувся до водія з проханням передати гроші згодом, через те, що руки заняті і дістати гроші не може, передає “itvmg”.

На що водій відповів: “Ні, давай зараз, я вам не довіряю”.

транспорт, маршрутка

Пасажирка, що перебувала у салоні описала те, що відбулося так:

“Військовий поставив свої пакети, зняв рюкзак, дістав гроші, заплатив і тихенько сів на задніх місцях у маршрутці. Привернули увагу сльози, які бігли у захисника по щоках майже без перестанку аж до Дубровиці”, – повідомила жінка.

маршрутка, проїзд, транспорт

За її словами, військовий їхав додому після другого поранення.

“Він тільки сказав: “Як так нам не довіряти? Ми віддаємо своє життя, мої хлопці ще там, в пеклі, а він нам не довіряє”, – розповіла жінка.

Коли військовий доїхав до своєї зупинки в на виході звернувся до водія. Також відомо, що у військкоматі хочуть, щоб водій вибачився перед військовим.

“Мені не образливо за себе, але, може, ти трошки ввічливіше стався до військових”.

На водій знову зухвало відповів: “Ти мені не тикай, бо зараз як тикну”.

Повідомляється, що водію маршрутки вручили повістку.

“То супер що дали повістку ,можливо зараз кожний перевізник задумаеться над своїм ставленням до людей ,а тим паче до наших захисників”,

” Молодці, що так відреагували! Нарешті, хоч якось провчити зможуть тих, хто так ганебто відноситься до наших Захисників! Дякуємо Вам, Герої!”,

” Справедливо”,

” Щось багато таких маршрутників з’явилося, що ображають солдатів.Для них треба вручати повістки у той час, доки вони доїдуть до кінцевої зупинки”, – пишуть у коментарях.