Водій не зупинив маршрутку біля військового, після скандалу почав шукати виправдання: “Це не було спеціально”

Новини

Обставини цієї ситуації залишаються під сумнівом і владні органи розглядають їх для подальшого вирішення.

Дружина військовослужбовця з Волині, Віра Дроздик, звернула увагу громадськості у своєму пості у Facebook на водія маршруту “Луцьк – Седлище – Камінь-Каширський”, якого вона звинуватила у небажанні безоплатно перевозити військовослужбовців.

маршрутка, проїзд, транспорт

У її пості вона висловила незадоволення тим, що водій цього автобусу, який курсує за маршрутом, не зупинився для її чоловіка на зупинці в Луцьку, хоча чоловік їхав у військовій формі. Вона вважає, що водій боїться, що військовослужбовець не заплатить за проїзд.

Представник відділу, Назар Романюк, підтвердив, що в даний момент вони вивчають всі деталі цієї ситуації та взяли на зв’язок перевізника, щоб з’ясувати подробиці історії. Він також зауважив, що перевізник, Михайло Яцишин, відомий як порядний водій, який працює в цій галузі протягом багатьох років.

Сам Михайло Яцишин, водій автобуса, пояснив, що він побачив військовослужбовця, коли вже був дуже близько до нього, і не міг різко гальмувати, щоб не створити аварійну ситуацію. Він додав, що завжди зупиняється для пасажирів і завжди безоплатно перевозить військовослужбовців.

“Там завжди дуже багато автівок. Фактично, зупинку не видно, я його дійсно запізно побачив. І було таке двічі, а не тричі, як вказано у пості. Це було не спеціально, я завжди зупиняюся, коли бачу пасажирів здалеку”, – каже водій.

Підприємство, яке здійснює автобусні перевезення на цьому маршруті, також підтвердило, що зупинка на місцевості, яке описала Віра Дроздик, фактично не передбачена паспортом маршруту. Проте водій завжди зупиняється, якщо бачить пасажирів, незважаючи на це.

У підсумку, обставини цієї ситуації залишаються під сумнівом, і владні органи розглядають їх для подальшого вирішення.

Джерело: Волинська Служба Новин.