Володимир Зеленський вперше зізнався, де перебувають його діти під час війни

Новини

У президента та першої леді двоє спільних дітей.

Президент України Володимир Зеленський вперше розповів, де перебувають його діти – 18-річна донька Олександра та 10-річний син Кирилоtsn.ua

Очільник країни поспілкувався з журналістами німецької газети Bild і чесно відповів на запитання, чи вивіз Зеленський під час повномасштабної війни своїх дітей з країни.

За словами президента, його донька та син перебувають в Україні. Зеленський разом з дружиною, першою леді Оленою Зеленською вважають несправедливим, якби їхні діти були у безпеці, поки інші діти вмирають:

“Мої діти в Україні, сину 10 років, і він в Україні. Його могли відвезти за кордон, але ані я, ані моя дружина про це навіть не думали. Поки інші діти вмирають, чи повинні наші діти їздити за кордон і засмагати на пляжі? Це було б несправедливо”, – сказав президент України.

Володимир Зеленський з дружиною / ©

Не став Зеленський приховувати, що його діти бояться: “Ми любимо одне одного, і дуже важко уявити життя одне без одного”, – додав Зеленський.

Володимир Зеленський з дітьми та дружиною (архівне фото) / ©

Нагадаємо, раніше головнокомандувач Збройних сил України, генерал Валерій Залужний поділився рідкісним фото зі своєю дружиною Оленою. Очільник ЗСУ дуже сильно схожий зовнішньо зі своєю обраницею.