“Вони повертаються!” Яценюк сказав, що Байден, відносився до нього, як до сина і його стіна – це “Залізний купол Ізраїля”

Новини

Anton Podlutskyi

“інколи вони повертаються”

давно нічого не писав з телевізійних “катувалень”, але
друзі, дехто з вас цікавився, куди подівся Арсеній Яценюк (“КуляВЛоб”, “Растєній Джихадович”, майстер Стіни і таке інше)

так ось, вчора Яценюк, який “нікуди з України з 24 лютого не виїздив, бо це стидно і не треба рекламувати мою допомогу фронту тепловізорами та гуманітаркою”, дав півторагодинне інтерв’ю Дмитру Гордону. з інтерв’ю очевидно, що Яценюк читає багато періодики й дивиться експертів в ютубах.

тільки на 54 хвилині стало зрозуміло, що Арсеній Петрович виліз в публічне поле не тому, що ми без нього будуємо стіну на кордоні з бєлорусією, а через те, що про нього щось написав президент США Джозеф Байден, який “відносився до Яценюка, як до сина” і взагалі “немає пророка у вітчизні, а на Заході Арсенія Петровича дуже поважають” (Гордон, який дочекався стріму з двічі експрем’єром, як “херсонці дочекалися визволення Херсону”).

тобто, шо та стіна, коли можна спробувати повернутися до України й замутити з трильйонами репарацій-контрибуцій, про які вже навіть Віталій Кличко мріє. ймовірно, що можна й з-за океану спробувати замутити “улюбленому сину Байдена”, якого на Заході “дуже поважають”.

з феєричного було тільки про “Стіну Яценюка-Авакова”. мовляв, стіна – це як “Залізний купол Ізраїля, який ніхто не бачить, а він є” (смислова цитата). більш за те, сам Яценюк мало що розуміє, бо його та Авакова “стіну” будували фахівці-будівельники і прикордонники настільки таємно, що цей унікальний досвід тепер наслідують Польща й т.д. а не спрацювала ця “стіна” 24 лютого, тому що “танки московитів йшли дорогами” і навіть хтось з прикордонників подякував Арсенію Петровичу, що та “стіна” існувала. та й взагалі, все погане про Яценюка – це побрехеньки росіян та їхніх посіпак.

все інше в інтерв’ю – впевнені спроби Яценюка паразитувати на правильних тезах і популізмі.
отака х____, малята (с)

джерело