“Вони отримують зірочки, а ми – або “200-тий” або “300-тий” без ноги”: окупант поскаржився на командирів. Перехоплення

Новини

Черговий російський окупант, якого країна-агресор відправила в Україну воювати та захоплювати міста, поскаржився на свою долю. Він сказав, що командири відправляють солдатів воювати із захисниками України як гарматне м’ясо, а самі отримують зірки на погони.

При цьому окупанти залишаються в кращому разі без рук чи ніг, а їх командири одержують підвищення у званнях. Про це йдеться у перехопленій розмові окупанта з дружиною, запис опублікували на Youtube-каналі Головного управління розвідки Міністерства оборони України в неділю, 16 квітня (щоб подивитись відео, доскрольте новину до кінця). obozrevatel.com

“Говорили нібито 8 лютого нас роззброять у Луганську. Нібито там тиждень побудемо і все. Ми повинні в містах стояти, порядки там наводити. А ми замість піхоти тут еб*шимо. Туди он кировці до нас заїхали, ну трохи від нас, вони подивитись що тут і просто 2 години лежали, не вставали. Вони собі зірочок понаклеїли, хто був капітаном – уже майор, хто був майором – уже полковник тощо. За рахунок нас вони отримують, а ми як гарматне м’ясо: не хочеш йти – дезертир, посадимо нах*й!” – поскаржився росіянин.

При цьому він додав, що “закосити” від участі у бойових діях окупанти можуть лише у двох випадках – тяжке поранення чи ліквідація.

У той же час, з отриманням медичної допомоги в армії ворога теж важко – надто багато поранених.

“Якось закосити тут тільки два варіанти: важкий “трьохсотий” без ноги, без руки або “двохсотий” і все. А в шпиталі там стільки народу, спробуй пробратися, щоб тебе оглянули. Перших дивляться тих, у кого черепно-мозкова травма, допустимо уламок у голову прилетів, мізки стирчать. А якщо у тебе уламок у руці стирчить або в ляшці або пів п’яти немає, пох*й – сиди. Не встигли, відху*рили, зашили і все”, – розповів загарбник.