«Вони роблять крок, а ми – два кроки»: тарологиня розповіла, що чекає Україну восени

Новини

Тарологиня Ірина Клевер зробила розклад таро для України на цьогорічну осінь і розповіла, чи вдасться ЗСУ звільнити нові території з-під російської окупації.

Про це вона розповіла на каналі «Прогноз»politeka.net

Давайте поговоримо про осінь. Уже так жахають нас новинами, що знову будуть блекаути, знову будуть обстріли. Тож давайте подивимося, чи дійсно є загроза цього року нам блекаутів?

Восени немає, от у перехід на зиму – так. Перше нема, нема, нема, карта відходу, а трошечки далі – так, а трошечки далі – зима.

Тобто ворог буде вичікувати?

Є у нього такий план, звісно, є хитрий план, просто зараз не на часі, ми же розуміємо, чому, день довгий, не так буде боляче. Боляче буде, коли буде зима, тому вони вичікують.

А чи вдасться їм реалізувати цей план?

А ви знаєте, є така можливість, що не вдасться. Відхід від плану. Перевернута Жриця – це означає, що у них плани, і у нас є певні здогадки, коли це буде робитися, ми випереджуємо ці моменту. Раніше це було зненацька, а зараз ми ці моменти випереджуємо. Ви запитали, чи вдасться, є такий момент, що їм не вдасться, тому що вони роблять крок, а ми – два кроки, ми випереджуємо цю подію.

Взагалі цієї осені чи почуємо ми гарні новини про деокупацію наших територій?

Так, одна територія, вже починаємо. Те, що відійшло, повернеться, але якась одна територія, один шматочок. Поки що не дивлюся, який, але питання було, чи почуємо новини, почуємо.