“Вони здійснили мою Мрію!”: діти з Вoлині на pуках винесли хлoпця на гopу в Каpпатах

Новини

Однокласники та друзі 16-річного Павла Липовського з Рокинь на Волині, який через хворобу пересувається на кріслі колісному, здійснили мрію хлопця та винесли його на вершину гори у Карпатах.

Дев’ять кілометрів друзі Павла несли його по черзі на власних спинах, розповіла Суспільному мама хлопця Яна Липовська.

Сходження на гору і здійснення мрії.

Коли клас зібрався на екскурсію у Карпати, сина, говорить Яна Липовська, втримати вдома не змогла: “Знала, що невідомо коли у нього буде ще така нагода. Діти піднялися на гору Шпиці, висотою 1 863 метри”.

Сам Павло Суспільному розповів: на гору підійматися він не планував, бо це тяжкий маршрут — просто хотів побути з друзями в горах, але його найкращий друг Андрій все ж вмовив його.

“Це незабутні враження. Я дуже радий, що мені допомогли здійснити мою мрію”, — говорить хлопець.

Яна Липовська додала, що після того, як діти дісталися вершини, вчителі, які супроводжували клас — плакали, бо були вражені вчинком учнів.

Що відомо про Павла і його однокласників.

Зі слів матері, в чотири роки у сина діагностували спінальну м’язову атрофію. “У нього викривлення хребта на 80 %, хвороба прогресувала за лічені місяці. Зараз готуємось до операції у Львові. Самостійно ходити син не може”, — говорить Яна Липовська.

Зі слів жінки, однокласники постійно допомагають Павлу. Коли вона на роботі — учні щоранку забирають хлопця з дому і разом із ним дістаються Рокинівського ліцею.

Діти з Рокинівського ліцею під час подорожі в Карпати

Павло Липовський (другий ліворуч) на привалі з друзями під час подорожі в Карпатах

Джерело