“Ворог вже не може просуватися вперед”: ЗСУ зупинили окупантів, починається новий етап

Новини

Теперішнім завданням ЗСУ є максимальне знесилення ворога і переведення того в оборону.

Про це заявив заступник директора Центру досліджень армії Михайло Самусь. politeka.net

“Росіяни уже давно втратили можливості для проведення наступальних операцій. Останніми місяцями вони займалися тактичними діями на різних напрямках, в Бахмуті, Вугледарі, Авдіївці, Кремінній. А потім, певно, планували перейти до оперативних дій.

Однак навіть на тактичному рівні ворог уже не може просуватися вперед.

Україна планує контрнаступ, однак це не означає, що він першочергово відбуватиметься саме на Бахмутському напрямку чи в районі Вугледара. Це невеликі ділянки фронту, на яких росіяни сконцентрувалися, намагаючись виконати свої тактичні завдання. В України завдання свої.

Донбас, військові, скрін

Важливо те, що зараз українська оборона зупинила противника, і тепер той переходитиме до оборони. Тобто українська армія може проводити тактичні дії на Донбасі, і разом з тим готувати операції на масштабнішому рівні, на більшій частині фронту, на зовсім інших напрямках

На Донбасі зараз українська армія виконує дуже важливе завдання – переводить противника в оборону і, можливо, на деяких напрямках буде його відкидати. Там де є можливість його знищити, ослабити, відкинути на менш вигідні рубежі, це буде робитись”, – каже військовий експерт.