Воював за майбутнє України і свого маленького сина: у боях біля Роботиного загинув захисник із Полтавщини. Фото

Новини

Через півтора місяця після загибелі на фронті в місті Глухів на Полтавщині попрощаються із захисником України Данилом Бондаренком. Воїн загинув 29 липня у важких боях за село Роботине на Запоріжжі, коли армійці проводили титанічну роботу, щоб пройти заміновані поля та прорвати укріплену лінію оборони ворога.

Лише зараз 32-річний Герой повернувся додому, на жаль, на щиті. Про це повідомила Глухівська міська рада у Facebook

Зазначається, що глухівчанин Данило Олександрович Бондаренко, 7.12.1990 р. н., став на захист рідної землі з перших днів повномасштабного вторгнення російських окупантів – мобілізований 28 лютого 2022 року.obozrevatel.com

Це був досвідчений воїн, адже мав за плечима трирічний контракт ще на службі в зоні АТО. Старший солдат чесно і сміливо виконував усі поставлені завдання, служив у механізованому батальйоні гранатометником. Найважчі випробування піхоти переносив мужньо, бо знав, що воює за вільне майбутнє України і свого маленького сина.

Воював за майбутнє України і свого маленького сина: у боях біля Роботиного загинув захисник із Полтавщини. Фото

Півтора місяця після загибелі воїна його рідні плекали надію гідно поховати Данила на батьківщині, і тільки зараз останки Героя було доправлено додому.

У Глухові згадують свого захисника як дуже доброго, щедрого і відповідального чоловіка, який любив життя, свого часу грав за збірну міста у футбол. Його пам’ятають у рідній школі №6, одногрупники і викладачі ГНПУ, друзі.

“Мужній воїн – таким він постане серед побратимів у війську небесному. Щирі співчуття батькам воїна, його сину, всім близьким. Слава Герою!” – зазначили в громаді.

Прощання з Героєм відбудеться 18 вересня у Трьох-Анастасіївському соборі. Поховання – на Веригинському кладовищі.