Вперше за пів року їхав додому: в історії фото, яке облетіло Мережу, з’явилося щасливе продовження

Новини

Фото, яке було зроблене у потязі Краматорськ-Київ, облетіло соцмережі – на ньому зморений чоловік у військовій формі тримає на руках сіро-білого котика.

Кадр зробила та опублікувала пасажирка цього рейсу та пресофіцерка “Азову” Христина Бондаренко.

Військовий, який привіз кота, служить на Бахмутському напрямку, і його називають “Дядя Фєдя”, пише «Українська правда. Життя».

Це була перша поїздка українського захисника додому за пів року служби. Відпустка триватиме лише кілька днів, після чого він повернеться на бахмутський напрямок.

За словами «Дяді Фєді», у кота, що він віз у потягу, було насичене “бойове” життя. У грудні його знайшли та взяли до себе артилеристи, які тоді служили на херсонському напрямку.

«Маленький замерз, ми його на дорозі підібрали, відігріли, трошки полікували, погодували й приручили. Так він з нами і подорожував”, – згадував військовий.

У січні кіт переїхав разом з підрозділом під Бахмут. Йому лікували очі, створили умови для життя, але, звісно, залишатись в підрозділі йому було небезпечно.

У лютому його змогли передати у Київ, назвали Томом. Наразі котик живе у сім’ї у Києві разом з двома іншими фронтовими котами, яких привезли ще у 2016 році із зони АТО.

Для нього навіть створили сторінку в Instagram, яку назввали “кіт, який вижив“.