“Вручити повістки і нехай звільняють Скадовськ”: українці винесли вирок “Кварталу 95”, вибачення не допомагають

Новини

Студія “Квартал 95” потрапила у гучний скандал через новорічний номер із жартами про мешканців тимчасово окупованого міста Скадовськ.

Багато українців у мережі вважали сценку артистів образливою, через що й спалахнув скандал. politeka.net

Нагадаємо, артисти студії “Квартал 95” розіграли сценку про дівчину, яка нібито переїхала зі Скадовська на Закарпаття.

За сюжетом вимушена переселенка намагається говорити українською мовою, але робить помилки і не може правильно вимовляти слова.

Студія "Квартал 95" потрапила у гучний скандал

На скандал відреагував мер Скадовська Олександр Яковлєв, він виступив проти жартів щодо мешканців Скадовська, додавши, що люди окупації потребують підтримки.

У прес-службі “1+1 media” після шквалу критики вирішили вибачитися за переселенку “сіСкадовська”, заявивши, що номер не буде опублікований в ютуб.

У студії “Квартал 95” додали, що планували “показати, що не страшно робити навіть грубі помилки при переході з російської на українську, соромніше — продовжувати говорити мовою ворога”.

“Сором сценаристам 95 кварталу!!! Мій рідний Херсон пережив окупацію. На жаль, Скадовськ все ще не звільнили, але обов’язково звільнять. Навіщо ви принижує скадовців?… Ганьба!!!”,

“90 відсотків Херсонської області, у тому числі і Скадовськ, говорять українською мовою-чистою та правильною, без західних діалектів. Так насміхатися з скадовчан сьогодні – це блюзнірство!”,

“Ганьба вам, безсоромні, безталанні невігласи! Як вам не соромно ображати скадовчан, які завжди любили та були віддані Україні! Які зараз страждають на окупацію, мріють про повернення до рідної батьківщини! Вимагаю якнайшвидшого вибачення перед усіма жителями міста!”,

“Видалити необхідно увесь цей квартал, в якому не залишилося ані крихти гумору, а лише похабні, примітивні сцени, які ображають почуття звичайних людей. Усім цим так званим “артистам” чоловічої статі треба було б вручити повістки і нехай готуються брати участь у бойових діях по звільненню Скадовська”,

“У наших краях люди чудово володіють українською мовою, ще краще, ніж багато відомих особистостей. За таку образу повинні відповісти всі: ті, хто замовили, ті, хто виконував і з цього іржавів, лютують українці в коментарях.

Студія "Квартал 95" потрапила у гучний скандал: обговорення

Студія "Квартал 95" потрапила у гучний скандал