“Все повернеться бумерангом”: водій не пропустив швидку з мигалками на Одещині, українці в люті

Новини

Так, співробітники Швидкої допомоги поскаржилися на водія на дорозі Одеса – Рені – він не давав проїхати «швидкій» з сиреною та мигалками.

Відео опублікували у пресслужбі Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Одеської області.  nikolaev.politeka.net

“Ця дорога одна із найбільш завантажених в області через велику кількість фур, які провокують пробки — бригадам «швидкої» дуже важко вчасно прибути до пацієнта та доставити хворого до лікувального закладу. Більшість водіїв пропускають автомобілі «швидкої» із включеними проблисковими маячками та сиренами навіть на зустрічній смузі, але є й винятки…”, – йдеться у повідомленні.

“Все повернеться бумерангом”,

“ПДР прописують:прийняти вправо,до повної зупинки!!! Ра*уль на вазі мабуть на права “на***ав”…”,

“Да действительно трасса очень загружена… самому приходилось ехать на Скорой помощи….И я поклоняюсь перед водителями Скорой помощи как им приходится быстро доставить больного в лечебное учреждение”,

“Водителю наверное нужно побыть в шкуре группы скорой помощи чтобы понять как важно вовремя добраться до пациента,оказать помощь чтобы он остался с нами а не в иной мир. Низкий поклон Вам люди работающие на скорой помощи и спасибо за спасённые Вами жизни Здоровье всем Вам”, – пишуть українці у коментарях.