“Все, війна добігає кінця”: яка подія змінить долю України – успішний прогноз

Новини

Україна може незабаром завершити війну з російськими окупантами. Як розповіла астролог Стелла в своєму прогнозі, буде одна дуже войовнича ситуація, яка зможе змінити хід війни.

“Карти показують, що йде войовнича ситуація на лівому березі Херсонщини. Там пастка. Росіян на Херсонщині принесуть у жертву. У них немає ніяких успіхів просування вперед. Їх доля повисла в невизначеності. Їх генерали не справляються із завданням”, – говорить астролог.

За прогнозом астролога, в Херсонській області у окупантів ступор і втрата контролю.

“Вони не можуть виконати своє завдання. Окупанти вже не бачать перспективи. У них (окупантів – ред) вже відчайдушне бажання вижити в активній м’ясорубці, яку вони відчувають. Карти не показують, що вони зібралися і тікають, але все йде до цього”, – заявила астролог Стелла.

Також астролог зазначила, що ЗСУ не дуже просто на Лівому березі.

“Кожен крок – це важка робота. Просування є, але не настільки швидке. Там все заміновано. Наші хлопці готові до дій”, – додала вона.

Хто така таролог Стелла.

Стелла – таролог з Чорнобаївки, йдеться на сторінці в Instagram. Часто робить особисті розклади і дає великі прогнози для України та світу.

Україну чекають зміни у війні

“Йтимуть зміни. Дуже великі. Кінець тихого життя для росіян закінчився. Будуть до кінця листопада дуже серйозні зміни. Поступово Лівий берег повертається додому. Важко, з втратами і смертями. Люди, тримайтеся, готуйтеся, тільки так повертатимуть територію окупованої Херсонської області”, – сказала вона.

Чого очікувати взимку Україні.

“Будемо чути хороші новини. Зима нас не розчавить. Не розчавить блекаутами, обстрілами, влученнями. Вони не захоплять нову територію, а ми будемо спостерігати за хорошими новинами. У світі буде відбуватися щось таке, що ми будемо розуміти, що війна добігає кінця. Зима не буде для нас чимось жахливим”, – додала астролог Стелла.

Дивіться відео прогноз таролога і астролога Стелли щодо звільнення України:

Що варто враховувати читачеві

Цей матеріал – ознайомчого характеру, його не слід сприймати як вказівку до дії або абсолютну істину. Астрологія, ворожіння, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй і нумерологія не є академічними науками, їх положення і твердження не можна перевірити або підтвердити науковими методами. Це ж стосується різних тестів, характеристики людини по імені і подібного. Крім того, прогнози і гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути випадковими.

Джерело