“Всі будуть здивовані”, – Арестович назвав три сюрпризи, які чекають нас під час російського наступу

Новини

Олексій Арестович висловив впевненість, що сьогоднішній російський наступ перетвориться на величезну невдачу для Російської федерації.

Олексій Арестович висловив впевненість, що сьогоднішній російський наступ, радник з обгортанням глави офісу України Олексій Арморович, заявив, що під час наступу Росії чекали три приємні сюрпризи. По-перше, це буде набагато менш масштабним, ніж очікувалося. По -друге, з точки зору, наступ буде коротшим, ніж усі очікували. По -третє, це призведе до Російської Федерації із все більшим відчуттям катастрофи всієї російської політики стосовно України.

Експерт висловив цю думку під час розмови з Марком Фейгіном, запис якого можна переглянути на каналі YouTube Alestovych.

За словами Арестовича, катастрофічна позиція російської армії у війні буде відчуватися навіть у найбільш віддалених регіонах Росії.

“Нарешті, з’явиться багато російських громадян, що це тупик. Вони не визнають реального масштабу поразки, вони не дізнаються, скільки людей загинуло. Але вони зрозуміють, що ця проблема не вирішується військовими засобами – сказав аналітик.

Тоді Арестович висловив дуже оптимістичну думку: «Я особисто думаю, що історія стратегічного наступу Російської федерації вже завершена. Але цей останній наступ, який зараз відбувається, з військової точки зору, є лише хворою фантазією Путіна ». Це величезна невдача для Російської федерації.