Всім простіше “зачистити” Путіна: політолог розповів про кінець РФ і перемогу України

Новини

Ніхто не хоче жити в постійних ядерних загрозах.

Політолог Микола Давидюк розповів про кінець для Росії та перемогу України. Він згадав про “пророцтво” американського розвідника, пов’язаного з ЦРУ. За словами експерта, світу не потрібен Путін, його простіше “зачистити”, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.

“Штати ніколи не змушують на себе довго чекати. Нам так, звичайно, хотілося б взагалі, щоб казково було все й одразу. Але дивіться, минулий рік – 23 мільярди доларів допомоги. Це приблизно як весь наш бюджет. Причому так, що Путін навіть не зрозумів, що сталося. Якби він розумів масштаби допомоги Штатів, то в той же момент використовував би тактичну ядерну зброю. Вони зробили це психологічно і логістично так тонко, звичайно ж з нашими фахівцями, що Путін навіть не зрозумів, що сталося. І ми зачистили більшість територій, які він окупував”, – зазначив Давидюк.

Він нагадав про Джорджа Фрідмана, голову однієї з розвідок в США і власника агентства, яке займається приватною розвідкою. У 2009 році він випустив книгу “наступні 100 років”. У ній Фрідман передбачав, що в 2020-2030 роках Росія нападе на Україну. Він чітко вказав, що наша країна переможе. А ось РФ далі не згадується, її просто не стане.

На думку Давидюка, цей “план” зараз активно реалізується. Політолог нагадав про те, що в США заговорили про зниження напруженості у відносинах з Китаєм. За словами експерта, це чітко говорить про те, що світ не хоче жити в умовах хаосу і війни.

“Ніхто не хоче жити у фашизмі, постійних ядерних загрозах, постійному якомусь бункерному сказі. Ну Путіну подобається жити в бункері, бухати там з Пригожиними, з усіма цими”, – зазначив Давидюк.

Світ не хоче враховувати амбіції Путіна, жити в темряві. А тому, вважає політолог, всім простіше “зачистити” кривавого диктатора і не приймати його план.