Втрачаємо Золотий Фонд! Сьогодні загuнув 20 річний “Аналітик”. До біса розумний, стійкий як самурай до травм

Новини

Сергій Биков

Сьогодні загинув Аналітик. Хлопцю 19 березня стукнуло 20 років. Загинув ,штурмуючи ворожу позицію над Часовим Яром поруч з Бахмутом. Нарвався на кулемет.

Він був дивним хлопцем. До біса розумний, на все маючий свою юнацьку точку зору, по дитячому максімалістичний в своїх думках і висловлюваннях, стійкий як самурай до травм , поранень ,своїх переконань і впертий як 300 спартанців.

Ми по доброму кепкували над ним бо було над чим кепкувати. В своєму максималізмі він інколи доходив до смішного: одного разу його відправили щось забрати з хати,де жив розрахунок,а він чи то забув чи то загубив ключі. То ж недовго думаючи він вибив вікно, а коли не зміг пролізти, зламав двері. Бо наказ є наказ! Він нормально сприймав всі наші жарти ,посміхався в свої юнацькі вуса і робив свою справу.

Мені довелося бути з ним на бойових: я підміняв заряджаючого на гарматі його розрахунку. Я не бачив в житті людини яка так рвалась виконувати свої обов’язки.Він підносив мені снаряди зі швидкістю боліда формули F1). Мені доводилось стримувати його , бо енергія і сила лилися в нього через край. Не зважаючи на те, що ми постійно його підкалували , хлопець користувався заслуженою повагою- всі знали ,що він воює з перших днів і пройшов горнило боїв під Києвом , дивом вижив ,взагалі не маючи ніякого бойового вишколу і досвіду.

Він рвався в піхоту. Вважав що там принесе більше користі. Комбат перевів його в відділення ПТРК. ПТРКашникі ті ще характерники. Але й їм доводилось його стримувати, бо хлопець рвався в бій на самі небезпечні ділянки…А ось сьогодні він знайшов свою долю…
Коли ви чуєте про бої місцевого значення,або про те, що ми просунулись на декілька сот чи десятків метрів вперед , знайте яку ціну доводиться за це платити.

Я не вірю в загробне життя . Аналітик теж не вірив. Але сьогодні він шагнув у Вічність ! Пам’ятайте його! Він загинув за Ваше життя і свободу!

джерело