Втрата Херсона буде великим приниженням для Путіна, що вплине на бойовий дух військ РФ, – ексзаступник головнокомандувача НАТО

Новини

Колишній заступник верховного головнокомандувача силами НАТО генерал Річард Ширрефф заявив, що відхід з українського Херсона для кремлівського диктатора Володимира Путіна стане приниженням. Він упевнений, що це також дуже вплине на бойовий дух російської окупаційної армії. war.obozrevatel.com

Ширрефф додав, що звільнення Херсона стане великою поразкою російської армії. Про це повідомляє видання Sky News.

За його словами, відхід російської окупаційної армії з Херсонської області стане “великим приниженням” для Путіна, що спричинить падіння бойового духу окупантів.

Крім того, ексзаступник головнокомандувача НАТО зазначив, що деокупація Херсонської області дасть змогу убезпечити узбережжя Чорного моря.

“Херсон був першим захопленим містом. Це означає, що росіяни відступають, це означає, що українці убезпечили узбережжя Чорного моря. Це означає велику поразку російської армії”, – сказав Ширрефф.

Також він зазначив, що подібну поразку вже мала російська армія на Харківщині, коли Збройні сили України блискавично звільнили величезну кількість населених пунктів.

“Будь-яка форма відступу, подібна до цієї, сильно вдарить по моральному духу росіян. Як би там не було, ми бачили, як моральний дух росіян сильно постраждав в результаті масової мобілізації ненавчених призовників, яких хоч-не-хоч кинули на лінію вогню”, – зазначив Ширрефф.

Річард Ширрефф наголосив, що зараз Путін намагається “утримати якомога більшу частину окупованої України”. При цьому в Москві дедалі частіше заговорюють про переговори з Україною. Ексзаступник головнокомандувача НАТО вважає, що українського президента Володимира Зеленського не варто підштовхувати до переговорів із кремлівським диктатором.

Втрата Херсона буде великим приниженням для Путіна, що вплине на бойовий дух військ РФ, – ексзаступник головнокомандувача НАТО

Нагадаємо, генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що якщо Росія залишить Херсон, це стане ще однією перемогою України.