Втрати України у війні проти Росії: Зеленський пояснив, чому їх вирішили не розголошувати

Новини

В інтерв’ю Володимир Зеленський пояснив, чому Україна не повідомляє про свої втрати. Він зазначив, що відповідне рішення ухвалили спільно з військовими.24tv.ua

Усі цифри фіксуються

Глава держави також зауважив, що фіксується кожна втрата України у війні проти Росії. За його словами, для нашої країни важлива кожна людина.

Є інформація, якою ми не ділимось. Це наше спільне рішення всіх військових. У нас все фіксується, кожна людина важлива, і є всі цифри. Є, на жаль, смерті, є, на жаль, жертви, є на жаль, поранені,– зазначив президент.

Він підкреслив, що Україні не все одно, скільки людей зазнали поранень на фронті, і скільки загинули. Також у нас є дані щодо кількості полонених, яких Кремль утримує у себе. Попри це, Володимир Зеленський додав, що влада надалі приховуватиме інформацію щодо втрат на війні проти Росії.

Цінність людського життя безпосередньо пов’язана і з контрнаступом. Володимир Зеленський пояснив журналістам, чому Україна досі його не розпочала.

Україна хоче мінімізувати втрати

Президент підкреслив, що наші військові фізично та морально налаштовані на проведення контрнаступу. Але є одне “але”: їм бракує озброєння.Серед іншого – бронетехніки, яка до нас надходить партіями, а не відразу.

Глава держави навіть припустив, що негайний контрнаступ був би успішним для ЗСУ. Але якби його таки проводили зараз, то полягло б значно більше захисників України.

З (тим, що ми вже маємо ) ми можемо рухатися вперед і, я думаю, досягнемо успіху. Але ми втратимо багато людей. Я гадаю, що це неприйнятно. Тож нам треба почекати. Нам все ще потрібно трохи більше часу,– пояснив він журналістам.

Президент упевнено додав, що наші захисники можуть провести контрнаступ. Водночас він зауважив, що необхідно ще трохи часу, щоб отримати максимальний результат з мінімальними втратами.