Ви нещасні, тому що у вас птахи та квіти в будинку: найнебезпечніші покупки, які ми несемо до себе

Новини

Думайте над тим, що маєте намір придбати в будинок. Наповнивши свій будинок різноманітними “дрібницями”, які будуть припадати пилом на полицях, ви тільки відлякаєте удачу

Енергетику свого будинку важливо старанно оберігати, адже саме тут ми проводимо багато свого часу та намагаємось облаштувати все так, щоб було зручно для себе та рідних.

Саме тому так важливо стежити за тим, що потрапляє у вашу домашню “фортецю”. Сюди відносяться думки, що речі.

А ось від яких речей та покупок варто відмовитися – розберемо у статті.

Прибирання на кухні. Фото: скрін youtube

Спонтанні та необдумані покупки

Думайте над тим, що маєте намір придбати в будинок. Наповнивши свій будинок різноманітними “дрібницями”, які будуть припадати пилом на полицях, ви тільки відлякаєте удачу.

Такі покупки тільки захаращують ваш будинок і заважатимуть пересуванню фінансових енергетичних потоків.

Пишіть обдумані списки покупок і не витрачайте гроші на те, в чому немає необхідності.

Шопінг, фото з відкритих джерел

Фігурки птахів

Як стверджують фахівці з фен-шуй, фігурки птахів у будинку – до невдач. Під заборону потрапляють зображення птахів у будинку. Виняток – міфічний птах Фенікс, який приваблює в будинок гроші та щастя.

Символіка з птахами на робочому столі здатна злякати успіхи в кар’єрі. Якщо ви все-таки дуже любите птахів, поставте їх фігурки на подвір’ї або на городі.

Птахи на черешні, скріншот: YouTube

Ношений одяг

Багато хто любить ходити секонд-хендами в пошуках речей або брати одяг у знайомих і друзів. Але фахівці радять відмовитися від подібної витівки. Такий одяг може мати негативну енергетику, адже ви не можете точно знати, ким був чоловік, який носив його до вас.

Купуючи такий одяг, ви можете викликати на себе і своїх рідних біду і неприємності.

Секонд-хенд

Антикваріат

Так, старовинні речі можуть коштувати цілий стан, але це не означає, що зберігати їх з вашими повсякденними речами гарна витівка.

Відведіть для антикваріату окремі місця, тому його енергетика не завдасть шкоди ні вам, ні вашим близьким. Найкраще зберігати старовинні речі в окремому приміщенні, де ви не мешкаєте.

Штучні квіти

Штучні квіти вважаються одним із найбільших джерел фінансових проблем. Фахівці рекомендують уникати покупки таких квітів і, тим більше, не допускати їхнього щоденного споглядання.

Покупки у поганих людей

Якщо неприємна людина щось продає, то весь її товар буде заряджений його негативом. Це принесе у ваш будинок нещастя та біди. Не варто купувати нічого у тих, хто ставиться до вас із негативом.