Ви ніколи не запитували себе: чому діти жебраків завжди сплять? А ось вам і відповідь…

Новини

Сплять дві години, три, чотири. Скільки пройдеш повз таку жінку з дитиною протягом дня, стільки разів і побачиш сплячу дитину, незалежно від віку.

Як повідомляє Inspiring Life, все дуже просто і дуже страшно: дітей опаюють снодійним, а іноді і алкоголем, і наркотиками.

Навіщо? Дитина, яка спить, не заважає «працювати». Він не плаче, не просить їсти та грати.

Масштаби цієї проблеми жахають. Дітей продають жебракам, здають в оренду, іноді їх крадуть самі жебраки.

Жінці з маленькою дитиною люди завжди подають і тут спрацьовують прості людські почуття. Саме завдяки цьому жебрацтво з маленькою дитиною на руках дуже прибуткова справа. У злочинному середовищі це сприймається як бізнес.

Існують дві основні схеми такого бізнесу. Перша: жінка місцева, дитина її, рідна. Жінка жебракує з дитиною та ділиться доходом із бригадиром, який «тримає» місце «роботи» жебраки.

Друга схема: «господар» збирає жінок із дітьми чи без дітей у глибинці, везе до міста, селить великими групами та щодня відправляє «на роботу». У такій схемі практично весь дохід забирає «господар», а жінки працюють за їжу, житло та мінімальний заробіток.

Якщо у жінки немає своєї дитини, її «орендують» у неблагополучної сім’ї або крадуть із необережно залишеного візка.

За будь-якого розкладу дитина використовується як обов’язковий атрибут робочого місця, як інструмент, здатний приносити великий дохід. І чим менше дитина, тим вищий цей дохід, тому часто на вулиці можна зустріти жебраків з дітьми грудного віку, починаючи від кількох днів від дня народження дитини.

Як завжди у злочинному бізнесі, у бізнесі жебраків із дітьми відбувається «обвалення» злочинними фактами. Діти — не іграшкові і вимагають уваги, турботи, їжі, вони вередують і плачуть, що, звісно, заважає «працювати». Тому для того, щоб дитина не заважала працювати, її присипляють — снодійним, алкоголем, наркотиками.

Саме тому в більшості випадків, коли ми бачимо на вулиці жебрак з дитиною на руках, він спить. Крім цього, діти — голодні, брудні, в тонкому одязі і в дощ, і в морози, на протягах у брудних переходах, на вокзалах і просто неба.

Діти від народження стають інструментом у злочинному бізнесі. І це масове явище як в Україні, так і Росії.

Російська «Нова газета» провела три роки тому масштабне дослідження цієї проблеми, під час якого розкрилися воістину жахливі факти.

Виявилося, що немовлят, щоб вони не заважали, напувають коньяком. Живе така дитина від півтора до трьох місяців. Як правило, таких малюків навіть не ховають, а просто викидають у безлюдному місці.