“Ви ж людину вб’єте”: Одесою їздила дивна “швидка”, до якої пакували чоловіків

Новини

В Одесі спалахнув новий скандал через дії осіб у військовій формі, які, ймовірно, є працівниками ТЦК.

Сьогодні деякі Telegram-канали оприлюднили відео з Одеси, на якому видно, що декілька чоловіків у військовій формі заштовхують до карети “швидкої” чоловіка в цивільному. Після цього автомобіль почав рух, але цьому заважала дівчина. Вона голосно кричала і намагалася самотужки зупинити “бусик”. Водночас один з очевидців вигукнув: “Ви ж людину вб’єте”. tsn.ua

Після кількох хвилин такої боротьби люди у військовій формі відпустили хлопця. Проте користувачів соцмереж обурив й інший факт. На думку деяких дописувачів, автомобіль “швидкої” дуже схожий на ті, які були закуплені для фронту за донати за допомогою однієї з благодійних організацій.

В коментарі для ТСН.ua керівниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк так розповіла про ситуацію з дивною “швидкою”: “Військова служба правопорядку проводить перевірку за фактом нецільового використання транспорту спеціального призначення. Призначено службове розслідування за цим фактом і за фактом незаконного застосування сили військовослужбовцями. Інциденту буде надано правову оцінку, винні будуть притягнуті до відповідальності. Перевірка триває”.