“Вибачатися ні перед ким не збираюся”: скандальна Мазурчук видала нову заяву після хвилі обурення українців

Новини

Експрес-офіцерка полку “Дніпро-1” і добровольчого батальйону “Донбас” Васіліса Мазурчук, яка засудила українського воїна, котрого жорстоко стратили окупанти, заявила, що не вибачатиметься за свої слова про неправильну поведінку полоненого під час страти. Дівчина розкритикувала бійця за нестачу мужності та героїзму, коли йому ві***зали г**ову.

Після хвилі хейту Мазурчук написала новий пост у Facebook. Проте вкотре показала, що не змінить свою позицію щодо жахливого відео.  obozrevatel.com 

“Господи, люди, дякую за те, що пишете і підтримуєте. Я не збираюся нічого видаляти, бо краще померти стоячи, ніж жити на колінах. Прокльони можуть собі запхати остуди далеко”, – видала дівчина.

Вона відверто заявила, що не збирається вибачатися за свої слова, про що її масово просять користувачі мережі.

“Вибачатися ні перед ким також не збираюся, бо єдині хто має вибачитися за свої гріхи – ті, хто на нас напав і влаштовує геноцид”, – написала Мазурчук.

"Вибачатися ні перед ким не збираюся": скандальна Мазурчук видала нову заяву після хвилі обурення українців

Тим часом лише через годину після публікації під новим постом українки вже налічувалося понад тисячу коментарів і стільки ж виключно обурених реакцій. У них публіка одностайно вимагає вибачень за цинічне висловлювання. 

А деякі нагадали Мазурчук, що вона навіть не в Україні: “Хоч би повернись до України, помре вона бл*”, “За межею мого розуміння”, “Сидить рік в Ірландії і кукурікає, кому і що говорити”.

Інші пригрозили дівчині позбавленням українського громадянства“Докладу зусиль, щоб тебе позбавили громадянства України. А ти знаєш, що я це можу”.

“Ми тут коментарі тільки пишемо, але сподіваюся що тебе хтось і на вулиці зустріне”.

Крім того, українці вкотре вшанували пам’ять убитого Героя за те, що він віддав життя за наш мир і свободу: “Ця смілива дитина на відео не верещала, вона одна кричала “боляче…”. І все, вона загинула, щоб ми мали шанс на вільне життя і загинув гідно, а деякі навіть за свої слова бояться відповісти”.