Вибух у росії: окупанти дуже невдало запустили ракети по Україні

Новини

Минула ніч пройшла для мешканців Білгородської області у Росії дуже голосно.

Росіяни продовжують обстрілювати Україну з території Бєлгородської області. Ймовірно, одна з ракет С-300 вирішила не виконувати злочинний наказ. Вона просто впала десь посеред міста. 

«Одна з ракет відмовилася виконувати злочинний наказ і вибухнула (можливо в житловому секторі)», – коментують те, що сталося в українських телеграм-каналах.

Додамо, у Білгородській області, з якої летять ракети на Харків, нерідко трапляються подібні інциденти. Лише минулого місяця їх було кілька.

Так, 16 лютого в Івнянському районі Білгородської області окупанти збили свою ракету.

Після того, як у мережу потрапили знімки уламків ракети, було з’ясовано тип боєприпасу.

“Попередньо це Х-35/Х-59, які стоять на озброєнні, в основному, ВКС РФ. Чи дала вона збій, чи це був “дружній вогонь” – невідомо”, – повідомляв “Білгородський інформатор”.

20 лютого російські окупанти знову спробували обстріляти Харківщину з території Білгородської області. Проте цього разу всі запущені ракети впали біля РФ.

“Всі ракети С-300 (близько 5-6), які запустили з БНР до Харківської області, залишилися “вдома” у ворога. Там краще все, “по-домашньому”, – коментував атаку начальник Харківського військового гарнізону Сергій “Марсель” Мельник .