Вибухи в Криму, по окупантам жахнули покращеним “Нептуном”: “Прилетіли дві великі…”

Події

Україні відомі всі військові об’єкти окупантів у Криму, у тому числі й ті, що тільки будуються.

Про це заявив полковник запасу ГШ ЗСУ, український військовий експерт Олег Жданов, коментуючи знищення в окупованому Криму помплексу ППО «Тріумф».

За його словами, безпілотники змогли долетіти до позицій цього дивізіону та знищити радари та антени.

«Все, що могло бачити та чути – все було знищено безпілотниками. А потім туди прилетіли дві великі крилаті ракети “Нептун”, наші ракети, перероблені під клас “земля-земля”. Це колишній протикарабельний ракетний комплекс, а зараз це ракетний комплекс із ракетами, які можуть вражати наземні цілі», – повідомив Жданов.

Ракета Нептун

При цьому стартові позиції ракетних установок, каже Жданов, не були зосереджені.

«Вони знаходилися компактно, в одному місці, неподалік самих радіолокаційних станцій. Тому двома ракетами ще є мінус один дивізіон. За різними оцінками, у Криму було розгорнуто близько шести дивізіонів такого 400-го комплексу. Більше Росія не змогла, бо їх бракує катастрофічно. Вони зазнають втрат, треба ще фронт прикривати, а зараз ще Москву та великі міста. Це вже другий дивізіон С-400, який знищено», – повідомив Олег Жданов.

Окупанти, ППО, С-400

Експерт також наголосив, що жодну з двох ракет «Нептун» окупанти збити не змогли.

«Ми б’ємо по своїй території, по військових об’єктах б’ємо. Ми знаємо їхній повний список, навіть з урахуванням тих, які вони намагалися будувати… Поки що вибивається система ППО для того, щоб розчистити небо нашій авіації.

Щоб вони могли спокійно працювати на всій території Криму. Десь там поряд у списку чергових цілей у Криму знаходиться Кримський міст. Тож чекаємо. Наш «український Моссад» діє і не дає ворогам спокою», – наголосив експерт.