Вибухи в Росії: стало відомо про особливу зброю у ЗСУ

Новини

Україна має зброю, якою може знищувати цілі на території РФ, і воно власного виробництва.

Про це заявив секретар РНБО Олексій Данилов в інтерв’ю CNN.

“Щодо території Росії, то нам ніхто не забороняє знищувати цілі зброєю українського виробництва. Чи є у нас така зброя? Так, є”, – запевнив секретар РНБО.

ЗСУ, звільнення територій, прапор

Підкреслимо, що міжнародні партнери заборонили Україні завдавати ударів територією Росії із західної зброї. Міністр оборони Олексій Резніков зазначив, що Україна не завдаватиме ударів по РФ ракетами GLSDB.

В іншому інтерв’ю, виданню NV, Данилов повідомив, що в Кремлі вже розуміють, що не зможуть досягти своїх цілей в Україні, тому благають про переговори.

Секретар РНБО також нагадав, що російський президент-диктатор Володимир Путін поставив армії РФ метою повне захоплення Луганської та Донецької областей.

“Більше того, вони намагаються зараз зрозуміти, що досягти тих [цілей], які вони собі ставили по захопленню нашої країни, у них немає жодних здібностей. Тому сьогодні благають. Беруть цілий пул переговорників. Вони зараз ведуть величезну роботу з певними групами, щоб вони вступили в переговори: вже і Бразилія, і кого тільки немає в посередництві – “давайте домовлятимемося, щоб якось вирішити це питання”, – розповів Данілов.

техніка рф, окупанти, фронт

Крім того, Данілов прокоментував підготовку росії до нового “великого наступу”.

“Вони готуються”, – заявив Данілов, не виключивши, що наступ може розпочатися і 24 лютого.

Також секретар РНБО запевнив, що Україна готується до будь-якого розвитку подій.

“Розуміємо, що відбувається у ворога, його стан. Я б не говорив сьогодні, що ми можемо абсолютно розслабитися і перемога вже лежить у нашій кишені. Нам доведеться ще дуже багато працювати, працювати, працювати для того, щоб ми звільнили всю нашу рідну землю від цих терористів, які на неї увірвалися, починаючи з 2014 року”, – наголосив Данілов.