“Виглядаємо терпілами”: роспропагандистка Симоньян обурилась, що Росія не виконує своїх погроз. Відео

Новини

Відома пропагандистка Маргарита Сімоньян прокоментувала нетерпимість влади Польщі до російського уряду та розкритикувала, що у Варшаві закрили школу при посольстві РФ. При цьому вона зауважила, що Москві потрібно не словами діяти у випадках, коли її “обмежують в правах”, а прямими діями.

З особливою цинічністю псевдожурналістка виступила у черговому ефірі своєї авторської передачі. Для переконливості вона перейшла на вуличний жаргон, щоб бути ментально ближчою до своєї основної аудиторії obozrevatel.com

“Ось ми щось загрожуємо, обзиваємо всякими поганими словами, називаємо провокацією, ще якось. А як нас вчили у дворах? Ось над цим треба нам подумати. А то ми так погрожуємо, а нічого не робимо, то виглядаємо терпілами”, – неохоче визнає свій статус Симоньян.

Подальша промова пропагандистки викликала на її обличчі задоволену посмішку. Вона мрійливо згадала, які звірства творила Росія за всі роки свого існування, починаючи з Чечні та закінчуючи нинішньою війною в Україні.

“Зараз не перераховуватимемо, що ми такого зробили в різних країнах за багато років. Але ми вміємо, коли хочемо”, – запевнила “говоряча голова” путінського режиму.