“Виходжу на балкон – і бачу, що здіймається сизий дим”: росіяни поскаржилися на нічну атаку дронів на Москву. Відео

Новини

Жителі Москви розповіли про нічні вибухи в столиці РФ. Вони поскаржилися на гучний звук, схожий на грім, і згадали, як над містом здіймався сизий дим.

Своїми враженнями москвичі поділилися з російськими пропагандистами. Один із них розповів, що звук вибуху почув о 3:40 ночі

"Виходжу на балкон – і бачу, що здіймається сизий дим": росіяни поскаржилися на нічну атаку дронів на Москву. Відео

“Я не спав, о 3:40 пролунав гучний звук такого вибуху, у вікно почув. Моя сім’я прокинулася, стали питати, що, як, я вийшов на вулицю, нічого видно не було, все перекрито, проїзд закритий, тут такі машини спецслужби, швидкої допомоги, пожежної”, – сказав чоловік.

Другий зізнався, що спочатку прийняв вибух за грім, проте незвичайний дим над Москвою переконав у протилежному.

“Перша думка, що це грім, виходжу на балкон, дивлюся – здіймається сизий дим, дуже своєрідний, він не грибом піднімався, а таким стовпом, угорі таке кулясте було, а внизу така ніжка. І вітер зносив її в бік річки, на парк Горького. І він швидко розвіявся”, – розповів москвич.

"Виходжу на балкон – і бачу, що здіймається сизий дим": росіяни поскаржилися на нічну атаку дронів на Москву. Відео

Він додав, що приїхав на місце події велосипедом,коли там уже було все оточено. Однак йому вдалося стати свідком наслідків нічної атаки:

“Обгоріле дерево стоїть, розбитий дах і там вітрини вікна вибиті, на сьомому поверсі скло розбите. На третьому, на другому розбите, тобто в житлових будинках скло побите, але не так сильно. А ось великі вітрини, де площа більше метра, їх вибило наскрізь”.