Використала майже всі доступні сили: Росія перекинула 90% резервів на Запоріжжя для стримування контрнаступу ЗСУ – Welt

Новини

Україна підтверджує спроможність своїх сил звільнити окуповану територію. В той час, коли Росія вже перекинула на Запорізький напрям 90% своїх резервів, Україна розгорнула своїх лише 25%. ЗСУ мають очевидну перевагу над окупантом у довгостроковій перспективі.

Про це пише німецьке видання Die Welt у статті від 12 червня. war.obozrevatel.com

“Київ уперше за довгий час звільняє землю. Однак поки що Україна лише випробовує різне озброєння, яке може бути використано для великої атаки. Вона особливо вразлива, про що свідчать знищені танки Leopard 2. Однак у довгостроковій перспективі Київ має явну перевагу”, – пише видання.

У статті зазначається, що звільнення територій українськими захисниками вже розпочалося. І всі вже побачили довгоочікувані кадри, яких не було з листопада минулого року: ЗСУ відвойовують окуповані Росією населені пункти й вивішують синьо-жовтий прапор.

У Запорізькій області вже звільнено від окупантів Макарівку, Нескучне, Благодатне, Сторожеве та Новодарівку. У цих місцях українські захисники подолали першу лінію оборони ворога, після чого росіяни були змушені відступити, зазначає ЗМІ.

Використала майже всі доступні сили: Росія перекинула 90% резервів на Запоріжжя для стримування контрнаступу ЗСУ – Welt
Як пояснило видання, після заяв в РФ про знищення або пошкоджених БМП Bradley та основних бойових танків Leopard 2, наданих Україні партнерами, на Заході почали хвилюватись, що контрнаступ ЗСУ зазнав проблем ще до того, як він навіть почався. Однак зараз ці настрої змінюються.

“Перші українські відвоювання території підтверджують те, на що багато хто очікував або сподівався, а саме те, що українці зі своїми дванадцятьма новосформованими бойовими бригадами зможуть досягти успіху у звільненні інших великих частин країни”, – зазначило видання.