Викид тисяч тонн отрути і смертельна небезпека: з’явилося термінове попередження

Події

Про це, як пише Politeka.net, повідомив керівник Херсонської ОВА Олександр Прокудін у своєму терміновому попередженні.

За його словами, російські окупанти завезли на територію заводу “Кримський Титан” вибухівку і мінують територію.politeka.net

Ймовірний вибух спричине викід в атмосферу тисяч тонн отруйних речовин і призведе до смертельної небезпеки людей і довкілля.

«Постраждають мешканці АР Крим і як мінімум ще семи областей України, а також Туреччина і сама країна-агресор», – повідомив Прокудін.

За його словами, мінування заводу відбувається, щоб зупинити ЗСУ і звинувати Україну в екологічному тероризмі. Крім того, окупанти хочуть таким чином чинити військово-політичний тиск на Україну і світову спільноту.

«Україна не допустить чергового еколоічного шантажу. Ми продовжуємо фіксувати дії російських терористів, ми чітко усвідомлюємо загрозу для наших людей, здійснбємо моніторинг ситуації та готові оперативно реагувати на всі загрози, які можуть виникнути», – запевнив Прокудін.

Також у Херсонській ОВА закликають не панікувати.

“Кримський Титан” – підприємство в Криму, найбільший виробник діоксиду титану на території Східної Європи. Крім діоксиду пігментного титану, підприємство виробляє червоний залізоокисний пігмент, мінеральні добрива, сірчану кислоту, алюмінію сульфат, рідке натрієве скло, залізний купорос. Завод має в своєму розпорядженні два цехи («Титан-1» і «Титан-2») з виробництва діоксиду титану.

Є містоутворюючим для міста Армянськ.

Приватне акціонерне товариство належить компанії «Русский титан”