Розплата наздогнала Оксану Марченко на Одещині: в СБУ видали подробиці арешту та кадри

Новини

Як повідомили в СБУ, накладено арешт на акції Оксани Марченко в 7 підприємствах припортової інфраструктури на Одещині загальною вартістю майже 740 млн грн.

Мова йде про корпоративні права в АТ «Ексімнафтопродукт», ПрАТ «Синтез Ойл», ПрАТ «Синтез Транзит», ТОВ «Укрлоудсистем», АТ «Одеснафтопродукт», ПрАТ «Чорноморський паливний термінал» та ТОВ «Альбіон Коммодітіз», частками в яких дружина Медведчука володіла через низку офшорних структур.nikolaev.politeka.net

“Арешт відповідного майна убезпечить його від перереєстрації на підставних осіб і в подальшому дозволить передати на користь нашої держави. Ці компанії мають стратегічно важливе значення у транспортуванні пального та інших критичних вантажів через акваторію Чорного моря”, — наголосили в пресслужбі СБУ.

У Службі безпеки України нагадали, що Оксана Марченко є фігуранткою у справі про фінансування російських окупаційних угруповань. Наразі триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину і притягнення винних до відповідальності.

Дружині Медведчука повідомили про підозру за ч. 3 ст. 110-2 Кримінального кодексу України (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України), санкція якої передбачає покарання до 8 років в’язниці.