Викинула з вікна спочатку речі, а потім дитину: нові подробиці трагедії у Києві

Новини

В результаті таких дій хлопчик впав на землю та отримав тяжкі травми, пише Politeka.net з посиланням на Офіс Генерального прокурора.

Трагедія сталася після того, як жінка посварилася зі своїм цивільним чоловіком по телефону. Відчинивши вікно, вона спочатку кидала з 8-го поверху речі, а потім взяла на руки трирічного сина.

«Підійшовши до відчиненого вікна, перехилила тіло малолітньої дитини через підвіконня та випустила його з рук», – розповідають в прокуратурі.

открытое окно

Впавши на землю, дитина отримала тяжки травми. Однак завдяки своєчасному реагуванню правоохоронців, медиків та свідків події життя хлопчика вдалося врятувати.

Ця страшна подія сталася у Києві ще у січні 2021-го року. Однак тільки зараз жінку наздогнало покарання.

Як повідомляють в Офісі Генерального прокурора, у суді жінка свою вину заперечувала, намагаючись переконати, що хлопчик начебто сам випав з вікна.

Проте судом було допитано ряд свідків, показання яких спростовували цю версію. Крім того, проведеною експертизою жінка визнана осудною.

Отже, за підтримання публічного обвинувачення ювенальними прокурорами Дніпровської окружної прокуратури Києва мешканку столиці засуджено за вчинення закінченого замаху на умисне вбивство малолітньої дитини. За скоєне її засуджено до 11 років позбавлення волі.

Також у прокуратурі розповіли про долю хлопчика – зараз він під опікою родичів. Дитина «у задовільному стані».

Втім деякі українці, коментуючи страшну подію, обурені, що жінка отримала всього 11 років.

«Чому не пожиттєво?», – не розуміють користувачі соцмереж.