Вимкнення електрики у тисяч українців: з’явилися дані про важкі наслідки нового авіаудару

Новини

Про нову НП, внаслідок якої у тисяч українців зникло світло, повідомили в Укренерго.

Згідно з повідомленням українськиї енергетиків, в східних областях ворог знову завдав пошкоджень в мережах обленерго. politeka.net

Так, на Сумщині двома авіабомбами прицільно знищено один з об’єктів розподільчих електромереж, без світла залишилось понад 4 тисячі абонентів. Артобстрілами також пошкоджені розподільчі мережі в Чернігівській, Харківській, Донецькій областях.

«Там де дозволяє безпекова ситуація, тривають ремонтні роботи», – зазначили в «Укренерго».

Тим часом ремонтні роботи продовжуються на всіх об’єктах високовольтної мережі, які зазнали російських атак.

«Відновлення рівня надійності енергопостачання, який був до масованих обстрілів, потребує багато ресурсу та часу», – попередили в Укренерго.

Енергетики просять українців, за можливості, зменшити навантаження на енергосистему – переносити використання потужної техніки на нічні та денні години або ж користуватися потужними приладами почергово.

Це, кажуть в «Укренерго», дозволить рівномірніше розподіляти навантаження та полегшить балансування енергосистеми.

Крім того, в «Укренерго» запевнили, що станом на сьогодні виробництва електроенергії достатньо для покриття споживання. Цьому сприяють сонячна погода та водопілля.

Триває експорт електроенергії у Молдову. Польща через зниження споживання під час тривалих свят додаткової електроенергії не потребує. Імпорту електроенергії в Україну наразі не відбувається, – запевнили в Укренерго.