Виплати переглянули: як українцям отримати 10,8 тис. грн. допомоги замість 6600 грн

Новини

Міжнародні гуманітарні організації в Україні з жовтня переглянули розмір виплат. Тепер замість 2200 грн на місяць на особу допомога надається у сумі 3600 грн. Оскільки виплата здійснюється одразу за три місяці, одержувач може розраховувати вже не на 6660 грн, а на 10 800 грн.

Зокрема, такий розмір допомоги пропонують Естонська рада у справах біженців та організація ADRA Ukraineobozrevatel.com

Наразі ADRA не веде прийом заявок на таку допомогу. А от Естонська рада пропонує реєстрацію на виплату для постраждалих від війни у шести областях:

Запорізькій;

Донецькій;

Луганській;

Харківській;

Херсонській;

Миколаївській.

Подавати заявки можуть мешканці шести регіонів, зазначених вище. Щоб зареєструватися у програмі, потрібно:

Подати заявку за номером телефону (067) 105-28-03, дзвінки приймаються у понеділок-середу з 9 до 12 ранку. Звертатися повинен один член родини – він вважатиметься головним заявником.

Заповнити онлайн-форму. Робити це потрібно виключно після спілкування з представниками організації телефоном, номер одержувача має бути затверджений. Якщо цього не сталося, заповнити форму не вдасться.

Чекати на обробку заявки. Фахівці організації мають перевірити анкету. Не виключено, що в одержувача запитають додаткову інформацію – для цього буде надіслано листа на вказану в заявці електронну пошту.

Після фінального підтвердження платіж буде здійснено на банківський рахунок, який було вказано в анкеті.

Звертатися за виплатою можна лише у тому випадку, якщо одержувач не оформлював аналогічну виплату півроку чи більше. Пріоритет у виплаті допомоги надається найуразливішим категоріям населення.