Вирвалися з оточення: нові драматичні кадри і подробиці з Бахмута

Новини

Про це повідомив боєць ЗСУ, який розповідає про ситуацію в місті-фортеці в своєму телеграм-каналі «Бахмутський демон».

«Позиційна стрєлкотня триває. Під Іванівським і Богданівкою відкинули їх. Оточення Бахмута немає і поки шансів на нього теж нема, а от позиційна бійня на вулицях дещо напрягає. Поки так як є, виграли ще день», – повідомив «демон».  politeka.net

Тим часом в Мережі з’явилися кадри ближнього бою у Бахмуті.

«Вночі окупанти зайняли сусідні будинки. Вже вранці почався бій. Аби відбити атаку, «Архітектор» виліз на дах та почав закидувати ворога гранатами. Бійцям вдалося вийти з оточеної будівлі, ще й знищити окупантів!», – повідомили в Держприкордонслужбі України.

Додамо, у свою чергу військовий експерт, льотчик-інструктор і полковник запасу ЗСУ Роман Світан висловив припущення, що окупанти відмовились від намагань оточити Бахмут і змінили тактику.

За словами експерта, Бахмут не можна оточити “малими кліщами”, і для «великих» у росіян немає ані сил, ані засобів, а ЗСУ проводять контратаки й ефективно знищують окупантів.

Нині, розповів Світан 24 Каналу, частина міста, там, де приватний сектор, зайнята росіянами, але багатоповерхівки контролюють наші війська.

«Воювати ж у забудовах, де є висотні будівлі, наступати дуже незручно. Такі позиції вигідніші для оборони. Будь-який наступ одразу ж помітний. До того ж наступати без техніки дуже важко», – пояснив експерт.

Зрівняти місто із землею, як Мар’їнку, росіяни не можуть, каже Світан. Адже у них навіть снарядів не вистачає.

«Тому кидають живу силу, до того ж, тепер не тільки ПВК Пригожина, а й лінійні російські частини. Єдина тактика, яка в них залишилася – шляхом великих втрат, намагатись витіснити наші війська”, – наголосив полковник ЗСУ.